31.10.2018

У прокуратурі Херсонської області оголосили результати конкурсу студентських творчих робіт «10 кроків прокурора до подолання корупції»

  

Сьогодні, 31 жовтня, у прокуратурі Херсонської області підвели підсумки конкурсу студентських творчих робіт на тему: «10 кроків прокурора до подолання корупції», проведеного у рамках спільних просвітницьких заходів Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти і науки України, організованих з метою поглиблення співпраці та комунікації між відомствами.
Цьогоріч на конкурс представлено 16 робіт студентів, які навчаються за спеціальністю 081 «Право».
Конкурсна комісія оцінювала творчі роботи за такими критеріями, як актуальність і новизна, креативність і доступність поданої інформації, а також можливість застосування студентських пропозицій у практичній діяльності прокурорів.
Зазначивши, що усім надісланим творчим роботам притаманні ґрунтовність у підході до висвітлення теми і належний рівень правових знань, колегіальним рішенням комісія визначила три кращі.
Це, зокрема, роботи студентів  Херсонського факультету ОДУВС  Цвігуненка В. М. та Половинки Л. М.,  а також спільна робота студентів історико-юридичного факультету Херсонського державного університету Веремєєва А. Ю. і Козачка С. О.
Як зазначив голова комісії, заступник прокурора Херсонської області           К. Кубатко, - три кращі творчі роботи будуть надіслані до Генеральної прокуратури України для участі у фінальному етапі конкурсу та визначенні остаточних переможців на рівні України

Автор: Прес-служба прокуратури Херсонської області
кількість переглядів: 495