17.09.2019

Справу про розтрату бюджетних коштів, виділених на будівництво водопровідної мережі, розглядатиме суд

  

Херсонською місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт відносно директора приватного підприємства та посадовця однієї з районних державних адміністрації Херсонської області у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України.
Як раніше повідомлялось, районною державною адміністрацією з приватним підприємством у 2018 році укладено договір про виконання робіт з будівництва водопровідної мережі в одному із сіл на суму майже 1,5 млн грн.
Посадовець районної адміністрації, достовірно знаючи про те, що будівельні роботи за договором не виконано в повному обсязі, зловживаючи своїм службовим становищем, вніс завідомо неправдиві відомості до офіційних документів, завищивши вартість виконаних робіт, з метою здійснення їх оплати.
У результаті умисних дій посадовця, спрямованих на розтрату бюджетних коштів районної державної адміністрації, казначейська служба незаконно перерахувала на користь приватного підприємства бюджетні кошти на суму 325 940 грн.
Обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Автор: Херсонська місцева прокуратура
кількість переглядів: 306