27.09.2019

На Херсонщині до суду направлено обвинувальний акт відносно керівника підприємства, який привласнив понад 400 тис.грн держбюджету

  

 
Бериславською місцевою прокуратурою  направлено до суду обвинувальний акт про кримінальне правопорушення, пов’язане з корупцією.
Досудовим розслідуванням установлено, що керівник одного з підприємств Херсонської області шляхом зловживання службовим становищем привласнив грошові кошти в сумі 430 тис.грн, які було виділено в якості субвенції з Державного бюджету України на ремонт сільської школи Великоолександрівського району Херсонської області.
Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 4 ст.191, ч. 1 ст. 366  КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах;  службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
З метою відшкодування завданих збитків прокурором заявлено позовну заяву, на майно обвинуваченого накладено арешт.  
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
 

Автор: Бериславська місцева прокуратура
кількість переглядів: 275