06.01.2020

У прокуратурі Херсонської області відбулась зустріч з представниками потерпілої сторони у кримінальному провадженні за фактом вбивства у Каховці

                                    

Сьогодні, 6 січня 2020 року, у приміщенні прокуратури Херсонської області відбулась міжвідомча робоча нарада щодо резонансного вбивства мешканця міста Каховка з використанням вогнепальної зброї, яке сталось вранці 1 січня 2020 року.
Спільна нарада відбулась за участю прокурорів Офісу Генерального прокурора, керівництва прокуратури Херсонської області, представників ДБР та Національної поліції, на яку було запрошено родину загиблого.
Сама зустріч була організована з метою неупередженого та всебічного розслідування справи. Обговорені питання стосувались забезпечення належного стану досудового розслідування кримінального провадження.
Представники потерпілої сторони висловили своє бачення даного злочину. Усі слова потерпілих взяті до уваги та будуть ретельно вивчені   правоохоронними органами.
По завершенню зустрічі прокурор Херсонської області Ігор Івченко разом з  потерпілою стороною та їх адвокатом  надали відповіді на ряд запитань представників ЗМІ.
Зокрема, прокурор Херсонської області Ігор Івченко розповів, що приїзд до Херсона групи прокурорів Офісу має на меті координацію роботи слідчих та прокурорів у розслідуванні вбивства мешканця міста Каховка, а їх завданням є ретельне і об’єктивне вивчення всіх версій вчиненого, стану провадження, вжиття заходів до встановлення всіх причетних до вбивства осіб.

Автор: Прес-служба прокуратури Херсонської області
кількість переглядів: 1885