13.04.2020

На Херсонщині підприємця судитимуть за недбалість, яка призвела до привласнення 409 тис. грн бюджетних коштів

       

Генічеська місцева прокуратура затвердила та скерувала до Чаплинського районного суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця за фактом службової недбалості, яка призвела до привласнення бюджетних коштів підрядною організацією – виконавцем.
За даними слідства, підприємець здійснював технічний нагляд за ходом виконання робіт з капітального ремонту скидного каналу в смт Чаплинка, що на Херсонщині. Після завершення робіт, через неналежне виконання обов'язків, підписав завідомо неправдиві відомості зазначені в актах приймання виконаних робіт.
 
Унаслідок таких дій, на розрахунковий рахунок підрядної організації необґрунтовано сплачено з місцевого бюджету 409 тис. грн, що спричинило збитки державі.
Дії інженера з технічного нагляду кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 КК України.
В інтересах держави прокуратурою заявлено цивільний позов на вказану суму, який розглядатиметься разом з кримінальним провадженням.
Окрім того, за фактом заволодіння бюджетними коштами та підроблення актів прийому-передачі виконаних робіт відносно керівника підрядної організації в суді розглядається кримінальне провадження.
 
 

Автор: Генічеська місцева прокуратура
кількість переглядів: 934