14.02.2019

На Херсонщині завдяки втручанню прокурора навчальному закладу повернуто земельну ділянку площею 50 га

  

Рішенням господарського суду Херсонської області від 08.11.2018 частково задоволено позов керівника Генічеської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області до Строганівської загальноосвітньої школи I-III ступенів, фермерського господарства, визнано недійсним договір про спільну діяльність, а у задоволенні позовної вимоги про вилучення із користування та повернення земельної ділянки навчальному закладу – відмовлено.
Не погодившись з указаним рішенням суду в цій частині, заступник прокурора області вніс апеляційну скаргу на зазначене рішення суду.
Постановою Південно-західного апеляційного господарського суду Херсонської області від 11.02.2019 задоволено апеляційну скаргу заступника прокурора  області,   скасовано рішення в частині відмови та постановлено нове рішення, яким  вилучено із користування    фермерського господарства та повернуто Строганівській загальноосвітній школі I-III ступенів Григорівської сільської ради земельну ділянку площею 50 га вартістю 1 млн. 219 тис. грн.  
 

Автор: Прес-служба прокуратури Херсонської області
кількість переглядів: 157