18.08.2021

Суд вирішуватиме долю службовця, який за нарахування премій підлеглим вимагав неправомірне винагородження

Херсонської окружною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт за обвинуваченням менеджера одного з акціонерних товариств в отриманні неправомірної вигоди.

Як раніше повідомлялось, службова особа з корисливих мотивів, з метою протиправного збагачення, вимагала та отримала від підлеглого працівника кошти за сприяння останньому у нарахуванні та виплаті щомісячних премій та надбавок до заробітної плати. Обвинувачена особа була викрита під час отримання 3 тис. грн неправомірної вигоди .

Службовця відсторонено від посади, застосовано запобіжний захід у виді застави.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось ХРУП ГУНП в Херсонській області, оперативний супровід - ВБКОЗ УСБУ в області.

Дії посадовця кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 КК України. У разі доведення вини обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Автор: Херсонська окружна прокуратура
кількість переглядів: 366