30.08.2021

У Херсоні викрито схему незаконного проїзду перевантаженого автотранспорту через пункти контролю

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури на території області викрито групу осіб із числа співробітників Управління патрульної поліції в області, які систематично із використанням наданої влади та службового становища отримували неправомірну вигоду.

Установлено, що поліцейські, залучивши приватного підприємця до своєї злочинної діяльності, забезпечували безперешкодний проїзд вантажного транспорту через вагові комплекси вагового контролю з порушенням вагових норм.

Під час проведення слідчих дій було вилучено грошові кошти, банківські картки та мобільні телефони.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України, в порядку ст. 208 КПК України затримано 1 співробітника поліції та приватного підприємця. Вирішується питання про повідомлення їм про підозру та обрання запобіжного заходу. Перевіряється причетність до скоєння злочину інших посадових осіб.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює третій слідчий відділ (з дислокацією у м. Херсоні) ТУ ДБР, розташованого у м. Мелітополі, за оперативного супроводу ВБКОЗ УСБУ в Херсонській області.

Слідчі дії тривають.Автор: Пресслужба Херсонської обласної прокуратури
кількість переглядів: 311