01.10.2021

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох осіб, які здійснювали постачання наркотичних засобів до установи виконання покарань

      

Херсонською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, який встановив і поширив злочинний вплив, організувавши постачання наркотичних засобів до установи виконання покарань (ч. 2 ст. 255-1, ч. 2 ст. 307 КК України) та трьох його співучасників (ч. 2 ст. 307 КК України).
 
У ході слідства встановлено, що в одній із установ виконання покарань області 43-річний раніше судимий чоловік установив та поширив злочинний вплив, організував надходження до установи наркотичних засобів з метою збуту іншим засудженим. До своєї протиправної діяльності залучив 2 засуджених та працівника установи, до функцій якого входило отримання наркотичних засобів на волі та перенесення їх до виправної колонії.
 
Заходи з викриття здійснювались слідчими СУ ГУНП за оперативного супроводу УСР в Херсонській області ДСР НП України.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
 
 

Автор: Пресслужба Херсонської обласної прокуратури
кількість переглядів: 159