13.12.2022 Заступник керівника Херсонської обласної прокуратури провів зустріч з представниками Консультативної місії Європейського союзу
![]() Участь у зустрічі також взяли начальник відділу протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту, обласної прокуратури Андрій Коваленко та прокурор з міжнародно-правового співробітництва обласної прокуратури Олена Шестакова.
![]() Олександр Михалік повідомив про ситуацію в регіоні, розповів про ті проблемні питання та виклики, які постають перед прокурорами сьогодні.
У свою чергу представники КМЄС презентували підготовлений їх спеціалістами курс на тему «Пошук даних з відкритих джерел», в якому висвітлені практичні аспекти та можливості збору вказаної інформації. Вінсент Хоуні зауважив, що КМЄС намагатиметься інтегрувати європейський досвід в українські реалії, аби їх напрацювання допомогли українським правоохоронцям.
За результатами зустрічі сторони окреслили спільні заходи та публічні обговорення впровадження безпекового діалогу на території Херсонської області.
|
Автор: Пресслужба Херсонської обласної прокуратури кількість переглядів: 2125 |