Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
13.05.2024

Повідомлено про підозру так званим «керівникам» підрозділів «Херсонського обласного центру гігієни та епідеміології»

   

За процесуального керівництва Херсонської обласної та Скадовської окружної прокуратур викрито та повідомлено про підозру у колабораціонізмі трьом місцевим жителям. (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Також їм обрано запобіжний захід – тримання під вартою. 
 
За даними слідства, підозрювані у 2022 році пішли на співпрацю з окупаційною владою та обійняли посади у захопленому «Херсонському обласному центрі контролю та профілактики хвороб», перейменованому на «Херсонський обласний центр гігієни та епідеміології». 
 
Чоловік став так званим «заступником головного лікаря з адміністративно-господарської частини», його дружина – «завідувачем відділу кадрового забезпечення», та ще одна жінка – «керівником структурного підрозділу Білозерського районного відділення Херсонського міськрайонного відділу» цієї ж організації.  
 
 
Підозрюваний керував господарською діяльністю закладу, контролював витрачання матеріалів та грошей, виконання вимог правил внутрішнього трудового розпорядку тощо.  
 
Обидві підозрювані на своїх посадах здійснювали загальне керівництво підрозділами. Також підбирали персонал, займались розподілом функціональних обов'язків, контролювали діяльність підлеглих та виконання ними дисципліни. 
 
Подружжя фігурантів правоохоронці викрили у Херсоні, іншу - в Одесі, куди вона переїхала після деокупації.
Під час обшуків у помешканнях підозрюваних виявлено та вилучено мобільні телефони, флешносій, а також гроші, серед іншого і російські рублі.
 
 
Досудове розслідування здійснюється УСБ України в Херсонській області.

        
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Автор: Скадовська окружна прокуратура
кількість переглядів: 314