03.07.2019

Підсумки роботи органів прокуратури Херсонської області по виконанню Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 6 місяців 2019 року

Упродовж І півріччя 2019 року до органів прокуратури Херсонської області згідно вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» надійшло 28 запитів.
Із зазначеної кількості розглянуто 20 запитів на інформацію. За  наслідками їх розгляду на 7 запитів надано інформацію, відмовлено у наданні інформації у 3 запитах, надано роз’яснення на 10 запитів. Вісім запитів скеровано іншим розпорядникам.
Запитувачі зверталися для отримання інформації поштовим зв’язком (6), на особистому прийомі (9) та електронною поштою  (13).
Для отримання інформації зверталися фізичні особи (7), громадські організації (11), представники засобів масової інформації (4) та інші юридичні особи (6).
Інформація запитувалась з питань досудового розслідування, організаційно-розпорядчої діяльності, підтримання державного обвинувачення в суді, представництва інтересів громадян та держави в суді, з кадрових та інших питань.
Під час розгляду запитів порядок та строки їх розгляду, передбачені Законом не порушено. 

кількість переглядів: 384