Керівник Херсонської обласної прокуратури


Калюга Володимир Олександрович

Дата народження: 06.07.1974

Народився 6 липня 1974 року в селі Дружелюбівка Харківської області.

Освіта: вища, у 1997 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство».

До роботи в органах прокуратури працював робітником зв’язку 4 розряду автотранспортного цеху 14-ї Куп’янськ-Сортувальної дистанції сигналізації зв’язку (1991-1992 роки) та юрисконсультом концерну «Європейський».
Трудовий шлях в органах прокуратури почав у червні 1997 року з посади помічника прокурора-стажиста Куп’янської транспортної прокуратури Східно-Української транспортної прокуратури.
У подальшому послідовно обіймав посади: помічника та старшого помічника Куп’янського транспортного прокурора Східно-Української транспортної прокуратури; старшого помічника Куп’янського транспортного прокурора Харківської області; помічника Харківського міжрайонного транспортного прокурора Харківської області; старшого помічника прокурора Київського району міста Харкова; прокурора відділу нагляду за додержанням та застосуванням законів прокуратури Харківської області; старшого прокурора відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Харківської області; заступника прокурора Ленінського району міста Харкова; начальника відділу нагляду за додержанням законів про адміністративні правопорушення управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Харківської області; начальника відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Харківської області; Лозівського міжрайонного прокурора Харківської області; заступника прокурора Дзержинського району міста Харкова Харківської області; начальника управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури Харківської області; Куп’янського міжрайонного прокурора Харківської області; керівника Ізюмської місцевої прокуратури Харківської області; керівника Харківської місцевої прокуратури № 5 Харківської області.

З листопада 2019 року по вересень 2020 року - прокурор Запорізької області.

Наказом Генерального прокурора з 11 вересня 2020 року призначений керівником Херсонської обласної прокуратури.
Заохочувався Генеральним прокурором та прокурором Харківської області.


Перший заступник керівника обласної прокуратури


Даниляк Олексій Степанович

Дата народження: 16.03.1988

Народився 16 березня 1988 року в місті Куликів Жовківського району Львівської області.

Освіта: вища, у 2010 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство».

Трудовий шлях в органах прокуратури почав у липні 2010 року з посади помічника прокурора-стажиста Балаклійського району Харківської області.
У подальшому послідовно обіймав посади: помічника прокурора Балаклійського району Харківської області; старшого помічника Харківського міжрайонного транспортного прокурора; старшого прокурора Харківської міжрайонної транспортної прокуратури; старшого прокурора Харківської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері; старшого слідчого Харківської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері; старшого слідчого першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Харківської області; заступника прокурора Балаклійського району Харківської області; старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування злочинів проти життя та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Харківської області; прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування злочинів проти життя та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Харківської області; заступника керівника Харківської місцевої прокуратури № 5 Харківської області; першого заступника керівника Харківської місцевої прокуратури № 5 Харківської області.

З грудня 2019 року по вересень 2020 року – заступник прокурора Запорізької області.

З 22 вересня 2020 року – перший заступник керівника Херсонської обласної прокуратури.


Заступник керівника обласної прокуратури

Михалік Олександр Ігорович


Дата народження: 09.11.1982

Народився 9 листопада 1982 року в місті Харків.

Освіта: вища, у 2005 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство», у 2015 році - Харківський національний автомобільно-дорожній університет за спеціальністю «Економіка підприємства». Кандидат юридичних наук.

Трудовий шлях в органах прокуратури почав у червні 2005 року з посади помічника прокурора Комінтернівського району м. Харкова.
У подальшому послідовно обіймав посади: старшого слідчого прокуратури Комінтернівського району м. Харкова; слідчого Харківської міжрайонної прокуратури; старшого слідчого Харківської міжрайонної прокуратури; прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Харківської області; прокурора відділу нагляду за додержанням законів на транспорті при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури Харківської області; заступника Куп’янського міжрайонного прокурора Харківської області; прокурора Дворічанського району Харківської області; заступника керівника Ізюмської місцевої прокуратури Харківської області; прокурора Комунарського відділу Запорізької місцевої прокуратури № 2; першого заступника керівника Запорізької місцевої прокуратури № 2 Запорізької області.
З червня 2020 року по вересень 2020 року – керівник Запорізької місцевої прокуратури № 2 Запорізької області.

З 24 вересня 2020 року - заступник керівника Херсонської обласної прокуратури.


Заступник керівника обласної прокуратури

Гошовський Віктор Михайлович


Дата народження: 06.08.1986

Народився 6 серпня 1986 року в місті Лутугине Луганської області.

Освіта: вища, у 2008 році закінчив Національну академію Служби безпеки України за спеціальністю «Правознавство». Кандидат юридичних наук.

До роботи в органах прокуратури проходив службу в органах Служби безпеки України та податкової міліції.
Трудовий шлях в органах прокуратури почав у вересні 2014 року працював у прокуратурі Київської області на посадах: прокурора відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді; прокурора відділу організації представництва на захист інтересів громадянина або держави управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді; прокурора відділу організації представництва на захист інтересів громадянина або держави управління представництва інтересів громадян та держави в суді; прокурора відділу організації представництва управління представництва інтересів громадянина або держави в суді.
З березня 2017 року працював у Генеральній прокуратурі України на посадах: прокурора відділу нагляду за додержанням законів при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Службою безпеки України та Державною прикордонною службою України Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності; прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Службою безпеки України Департаменту нагляду за додержанням законів Службою безпеки України та Державною прикордонною службою України; прокурора відділу нагляду за органами досудового розслідування та підтриманням обвинувачення управління координації Департаменту нагляду за спеціальними органами правопорядку Офісу Генерального прокурора; прокурора відділу нагляду за територіальними підрозділами та оперативно-розшуковою діяльністю управління нагляду за додержанням законів Службою безпеки України та Державною прикордонною службою України Департаменту нагляду за органами безпеки, фіскальною та прикордонною службами Офісу Генерального прокурора.
З 22 грудня 2020 року - заступник керівника Херсонської обласної прокуратури.

Заохочувався Генеральним прокурором і прокурором Київської області.