Прокурор Херсонської області


Івченко Ігор Васильович

Народився 19 серпня 1975 року у місті Львові.

У 1998 році закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка.

Починаючи з липня 1997 року по грудень 2019 року працював в органах прокуратури Львівської області.

Обіймав посади стажиста на посаді помічника та помічника прокурора Шевченківського району м. Львова; прокурора та старшого прокурора відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Львівської області; заступника прокурора Городоцького району Львівської області; заступника прокурора м. Львова; начальника відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Львівської області; прокурора Франківського району м. Львова; начальника відділу правозахисної діяльності та представництва інтересів громадян та держави в судах, протидії корупції управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури Львівської області; першого заступника прокурора м. Львова; начальника управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури Львівської області; начальника відділу правозахисної діяльності та представництва інтересів громадян і держави в судах, протидії корупції управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури Львівської області; начальника управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Львівської області; прокурора Франківського району м. Львова; керівника Львівської місцевої прокуратури № 3 Львівської області.

Наказом Генерального прокурора від 12 грудня 2019 року призначений на посаду прокурора Херсонської області з 16 грудня 2019 року.

У 2016 році був нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».


Перший заступник прокурора області


Михалюк Роман Васильович

Народився 25 липня 1985 року у місті Львові.

У 2007 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка.

Починаючи з липня 2007 року працював в органах прокуратури Львівської області.

Обіймав посади помічника та старшого помічника прокурора Перемишлянського району Львівської області, слідчого прокуратури Сихівського району м. Львова, помічника прокурора м. Львова, прокурора прокуратури м. Львова, старшого прокурора відділу підтримання державного обвинувачення в судах прокуратури Львівської області, старшого прокурора відділу організації участі прокурорів у кримінальному провадженні в суді прокуратури Львівської області, заступника прокурора Сихівського району м. Львова, першого заступника керівника Львівської місцевої прокуратури № 3 Львівської області.

Наказом Генерального прокурора від 20 грудня 2019 року призначений на посаду першого заступника прокурора Херсонської області з 23 грудня 2019 року.


Заступник прокурора області

Заходило Євген Миронович

Народився 6 січня 1986 року у с. Солонка Пустомитівського району Львівської області.
У 2008 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка.
Починаючи з вересня 2008 року працював в органах прокуратури Львівської області.

Обіймав посади cлідчого прокуратури Радехівського району Львівської області, старшого слідчого прокуратури м. Львова, старшого слідчого  відділу слідчого управління прокуратури Львівської області, слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу слідчого управління прокуратури Львівської області, прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Львівської області, заступника Миколаївського міжрайонного прокурора Львівської області, заступника прокурора Шевченківського району м. Львова, заступника керівника Львівської місцевої прокуратури №2 Львівської області, керівника Самбірської місцевої прокуратури Львівської області.

Наказом Генерального прокурора від 19 лютого 2020 року призначений на посаду заступника прокурора Херсонської області з 20 лютого 2020 року.


Заступник прокурора області

старший радник юстиції
Шабуняєв Костянтин Сергійович

    Народився 05 червня 1978 року у с.Краснолюбецьк Великоолександрівського району Херсонської області. Одружений, має двох дітей.

    У 2002 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом, у 2010 році – Національну Академію прокуратури України. З лютого 2002 року працює в органах прокуратури Херсонської області. За часи своєї трудової діяльності обіймав посади помічника та старшого помічника прокурора Горностаївського району, старшого помічника прокурорів Суворовського і Дніпровського районів, помічника прокурора м.Херсона, прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури області, прокурора та старшого прокурора відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури прокуратури області, прокурора Дніпровського району, м.Херсона, старшого прокурора організаційно-методичного відділу прокуратури області, прокурора та старшого прокурора відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури області, Херсонського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері прокуратури області, старшого прокурора відділу представництва інтересів громадян і держави в суді управління представництва, захисту інтересів громадян і держави в судах прокуратури області, начальника відділу нагляду у кримінальному провадженні у сфері транспорту прокуратури області, начальника відділу матеріально-технічного забезпечення та соціально-побутових потреб прокуратури області.

    На посаду заступника прокурора області призначений 13 жовтня 2015 року.

    Заохочувався Генеральним прокурором України і прокурором області.


Заступник прокурора області

старший радник юстиції
Кубатко Костянтин Володимирович

    Народився 12 березня 1977 року в смт Велика Лепетиха Херсонської області. Одружений, має двох дітей.

    Після завершення Національної юридичної академії України ім. Я.Мудрого з серпня 1999 року по травень 2013 року та з липня 2014 року працює в органах прокуратури Херсонської області. Обіймав посади слідчого та старшого слідчого Каховської міжрайонної прокуратури, помічника та старшого помічника Каховського міжрайонного прокурора, старшого прокурора відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області, старшого прокурора відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури, прокурора Каланчацького та Бериславського районів, заступника начальника відділу з питань захисту прав громадян та інтересів України на тимчасово окупованій території півострова Крим прокуратури області, прокурора Генічеського району.

    06 листопада 2014 року призначений заступником прокурора Херсонської області.

    Неодноразово заохочувався прокурором області.