Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Порядок розгляду звернень і запитів в органах прокуратури України на виконання ст.22 Закону України «Про звернення громадян» врегульовано Інструкцією про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затвердженою наказом Генерального прокурора № 363 від 06.08.2020 зі змінами, внесеними наказами Генерального прокурора  від 27.04.2023 № 117 та від 01.11.2023 № 296.

 

Особистий прийом громадян керівництвом Херсонської обласної прокуратури, здійснюється у встановлені дні та години згідно з графіком, затвердженим керівником органу прокуратури:

https://kherson.gp.gov.ua/ua/timetable.html

 

Іншими працівниками прокуратури особистий прийом громадян здійснюється – у день їх звернення у робочі дні з 9 по 13 годину та з 13 години 45 хвилин по 17 годину 30 хвилин, у п’ятницю – з 9 по 13 годину та з 13 години 45 хвилин по 16 годину 15 хвилин.

 

Вхід громадян до службових приміщень органів прокуратури, в яких проводиться особистий прийом громадян, не потребує оформлення перепустки.

 

Керівником обласної прокуратури прийом громадян проводиться за попереднім записом за телефоном «гарячої лінії» +38(068) 018-90-33, +38(099)610-45-78 на підставі письмової заяви громадянина, в якій викладається суть порушеного питання та до якої додаються копії оскаржуваних відповідей за його попередніми зверненнями. Запис розпочинається наступного дня після проведення зазначеними керівниками особистого прийому та завершується за п’ятнадцять днів до передбаченої графіком дати здійснення прийому.

Керівник Херсонської обласної прокуратури приймає громадян у разі, якщо у задоволенні звернення відмовлено його заступником, або у разі оскарження їх дій чи рішень.

Заступники керівника обласної прокуратури приймають громадян у разі незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими керівником самостійного структурного підрозділу цієї прокуратури, керівником окружної прокуратури, а також з питань зволікання, тривалого неприйняття ними рішень.

Особистий прийом, а також запис на особистий прийом не проводиться у разі, якщо:

–    громадянин звертається до органу прокуратури з одного й того самого питання зі зверненням, розгляд якого припинено відповідно до статті 8 Закону України «Про звернення громадян»;

– звернення подано з порушенням строків, визначених статтею 17 Закону України «Про звернення громадян»;

–    заява не відповідає вимогам пункту 11 розділу VI вищевказаної Інструкції.

Про підстави відмови в записі на особистий прийом заявник повідомляється письмово.

Особистий прийом припиняється у разі звернення громадян, які застосовують ненормативну лексику, вдаються до образ, або якщо їхні звернення містять заклики до розпалювання національної, регіональної, расової, релігійної ворожнечі, або особи перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, мають явні ознаки психічного розладу або поведінка яких створює небезпеку для оточуючих, у тому числі для працівників органів прокуратури.

У разі виникнення надзвичайної ситуації (пожежі, повідомлень про мінування, загрози життю та здоров’ю працівників органів прокуратури та осіб, які перебувають у приміщенні прокуратури), надходження сигналу оповіщення про загрозу її виникнення особистий прийом також припиняється і вирішується питання про його перенесення на інший час.