ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН У Херсонській обласній прокуратурі


Прийом громадян посадовими особами Херсонської обласної прокуратури здійснюється за адресою: м. Херсон, вул. Михайлівська, 33.

Порядок прийому громадян в органах прокуратури України на виконання ст.22 Закону України «Про звернення громадян врегульовано Інструкцією про порядок звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затвердженою наказом Генерального прокурора № 363 від 06.08.2020


Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначений телефон "гарячоїлінії" 49-61-55 та записується (реєструється) посадовою особою.

Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до прокуратури особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням спеціально визначеної електронної адреси - zvern@pho.gov.ua.

Звертаючись із письмовою заявою до органів Херсонської обласної прокуратури, необхідно дотримуватись вимог ст.5 Закону України «Про звернення громадян». Зокрема, у зверненні обов’язково повинно бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання заявника, суть порушеного питання, зауваження, пропозиції чи скарги, дата та підпис.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

 
 

                                                                              ЗРАЗОК

заяви (скарги)
Керівнику Херсонської обласної прокуратури

                                                                                                                                     Калюзі В.О.

                                                                                                                          

                                                                                                                                      П.І.Б., поштова адреса, телефон

                                                                  ЗАЯВА (СКАРГА)

Суть оскаржуваного                                                                                                        питання______________________________________________________________________________

 

Вимога до прокурора____________________________________________________________________________________

 

           Дата                                                                                                              Підпис

 

Г Р А Ф І К
прийому громадян керівництвом
Херсонської обласної прокуратури

 

Керівник Херсонської обласної прокуратури
КАЛЮГА ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

друга середа кожного місяця
з 10:00 год. до 12:00 год.

Перший заступник керівника
Херсонської обласної прокуратури
ДАНИЛЯК ОЛЕКСІЙ СТЕПАНОВИЧ

п'ятниця
з 10:00 год. до 12:00 год.

Заступник керівника Херсонської обласної прокуратури
МИХАЛІК ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ
вівторок
з 10:00 год. до 12:00 год.
Заступник керівника Херсонської обласної прокуратури
ГОШОВСЬКИЙ ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ
четвер
з 10:00 год. до 12:00 год.
Начальники управлінь,
відділів, прокурори відділів
Щодня, крім вихідних

Примітка
Керівник Херсонської обласної прокуратури приймає громадян у разі, якщо у задоволенні скарги відмовлено його заступником.
Прийом громадян у вихідні та святкові дні покладається на оперативного чергового Херсонської обласної прокуратури.

     Адреса Херсонської обласної прокуратури: м. Херсон, вул. Михайлівська,33
     Телефон: (0552) 49-61-55

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
ШАНОВНІ ЗАЯВНИКИ ТА ЗАПИТУВАЧІ ІНФОРМАЦІЇ!

Відповідно до Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», уведеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 № 87, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказів виконувача обов’язків Генерального прокурора від 12.03.2020 № 141 та від 13.03.2020 № 147, наказу прокурора Херсонської області від 24.02.2021 № 13 тимчасово обмежено допуск до адміністративних будівель органів прокуратури та встановлено особливий порядок їх роботи.
У зв’язку з цим на час дії карантину на всій території України ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ЗАЯВНИКІВ, ЗАПИТУВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ, ДЕПУТАТІВ УСІХ РІВНІВ В ОРГАНАХ ПРОКУРАТУРИ ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ.

  

https://www.gp.gov.ua/ua/citizens_appeal


Генеральний прокурор
Венедіктова І.В.

останній четвер кожного місяця
з 10 год. до 12 год.

Перший  заступник
Генерального прокурора
Говда Р.М.
останній понеділок кожного місяця
з 10 год. до 12 год.

Заступник Генерального прокурора
Мамедов Г.А.

останній вівторок кожного місяця
з 10 год. до 12 год.

Заступник Генерального прокурора
Мустеца І.В.
остання середа кожного місяця
з 10 год. до 12 год.
Заступник Генерального прокурора
Симоненко О.Ю.

остання четвер кожного місяця
з 14 год. до 16 год.

Заступник Генерального прокурора
Якубовський М.В.
остання п'ятниця кожного місяця
з 10 год. до 12 год.
Заступник Генерального прокурора  


     Адреса приймальні: 01011, м.Київ, вул. Різницька 13/15
     Телефон приймальні: (044)280-10-20

     Телефон "гарячої лінії": (044)200-76-24

 
     Право громадян на індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисте звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів закріплено ст.40 Конституції України. Тим самим держава гарантує громадянам України право впливати на точне, відповідно до закону, функціонування органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій усіх форм власності, гарантує обстоювання ними своїх законних прав та свобод.

     Відповідно до вимог галузевого наказу робота органів прокуратури із зверненнями вважається одним із важливих напрямів діяльності, оскільки спрямовується на захист конституційних прав і свобод громадян, зміцнення законності і правопорядку, а основними критеріями оцінки цієї роботи є вжиття вичерпних заходів до задоволення обгрунтованих звернень та реального поновлення порушених прав громадян.