П Е Р Е Л І К

Структурних підрозділів Херсонської обласної прокуратури та керівники структурних підрозділів Херсонської обласної прокуратури

 

 

Назва структурного підрозділу

П.І.Б. керівника структурного підрозділу

1. Керівник Херсонської обласної прокуратури Калюга Володимир Олександрович
2. Перший заступник керівника Даниляк Олексій Степанович
3. Заступник керівника Михалік Олександр Ігорович
4. Заступник керівника Гошовський Віктор Михайлович
5. Управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Литвиненко Олександр Олександрович
5.1. Відділ нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання, досудового розслідування та підтриманням публічного обвинувачення Яциченко Дмитро Олександрович
5.2. Відділ процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання публічного обвинувачення Блохін Максим Сергійович
5.3. Відділ нагляду за додержанням законів органами‚ які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Рудя Євген Володимирович
5.4. Відділ приймання‚ опрацювання та аналізу оперативної інформації Кравченко Валерій Анатолійович
6. Відділ нагляду за додержанням законів органами СБУ та Державної прикордонної служби Куцевол Олексій Олександрович
7. Відділ нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби Лафірук Андрій Андрійович
8. Відділ процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Матвійчук Денис Вікторович
9. Спеціалізована екологічна прокуратура (на правах відділу) В.о. Знахоренко Геннадій Миколайович
10. Управління представництва інтересів держави в суді Мяло Наталія Василівна
10.1. Відділ представництва інтересів держави з питань земельних відносин та усфері охорони навколишнього природного середовища Кубатко Костянтин Володимирович
10.2. Відділ представництва інтересів держави у бюджетній сфері, з питань державної і комунальної власності Крайнікова Ірина Анатоліївна
11. Відділ організації і забезпечення підтримання публічного обвинувачення в суді Медяник Олексій Анатолійович
12. Відділ забезпечення діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Ястребова Світлана Олегівна
13. Відділ захисту інтересів дітей та протидії насильству Шабуняєв Костянтин Сергійович
14. Відділ нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації Донєв Сергій Іванович
15. Відділ кадрової роботи та державної служби Кравченко Максим Анатолійович
16. Відділ організаційного та правового забезпечення Бурлачка Яна Степанівна
17. Прокурор з міжнародно-правового співробітництва Шестакова Олена Олександрівна
18. Відділ ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційноаналітичної роботи Бардашевська Лариса Миколаївна
19. Відділ інформаційних технологій Островський Артем Анатолійович
20. Відділ організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Костіна Інна Петрівна
21. Режимно-секретна частина Бендрікова Валентина Олександрівна
22. Відділ документального забезпечення Баннова Олена Євгенівна
23. Відділ матеріально-технічного забезпечення та соціально-побутових потреб
24. Відділ фінансування та бухгалтерського обліку Алексєєва Анжела Миколаївна
25. Головний спеціаліст з питань інформаційної політики Весіловська Анастасія Сергіївна
Чернявська Анна Анатоліївна
    _________________________________