09.10.2017

Викрито групу, яка на трасі здійснила грабіж водія та пасажирів автобуса

       

 
Прокуратурою Херсонської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення розбійного нападу на автомобільній трасі у Каховському районі на водія та пасажирів автомобіля «Mersedes Sprinter», у результаті чого нападаючими заподіяно потерпілим матеріальну шкоду на суму близько 202 000 гривень.
Так, у ході проведення санкціонованого обшуку  в м. Одесі «по гарячих слідах» викрито 9 осіб, які здійснювали розподілення грошових коштів та іншого майна, викраденого під час вищезгаданого розбійного нападу.
На цей час обшуки тривають,  перевіряється причетність вказаних осіб до вчинення інших аналогічних злочинів на території Херсонської області.
Після проведення усіх необхідних слідчих дій буде вирішено питання щодо затримання вказаних осіб у порядку ст. 208 КПК України та повідомлення останнім про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі  на строк від 8 до 15 років із конфіскацією майна.

Автор: Прес-служба прокуратури Херсонської області
кількість переглядів: 2253