05.04.2018

Прокуратурою подано позовну заяву на повернення водного об’єкту загальнодержавного значення вартістю понад 1 млн грн.

                  

Однією з функцій прокуратури є представництво в суді законних інтересів держави, у разі порушення або загрози порушення її інтересів, якщо захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади чи інший суб`єкт владних повноважень до компетенції якого віднесені відповідні повноваження.
 
Бериславською місцевою прокуратурою встановлено, що на території Нововоронцовського району розташований водний об’єкт загальнодержавного значення площею майже 50 га, який протягом 3 років використовується підприємцем з порушенням вимог земельного та водного законодавства.
 
Крім того, встановлено самовільне зайняття земельної ділянки розташованої поблизу вказаного водного об’єкту тією ж особою.
 
Так, Бериславською місцевою прокуратурою в інтересах держави в особі Херсонської обласної державної адміністрації, Державного агентства лісових ресурсів України та Державного підприємства «Великоолександрівське лісомисливське господарство» подано позовну заяву до Господарського суду Херсонської області про повернення самовільно зайнятого водного об’єкту загальнодержавного значення, земельної ділянки під ним вартістю 1 млн. 196 тис. грн. та звільнення земельної ділянки.
 
На даний час судовий розгляд по справі триває.

Автор: Бериславська місцева прокуратура
кількість переглядів: 396