03.10.2019

Обвинувальний акт відносно чоловіка, який розбещував трирічну доньку, направлено до суду

  

Херсонською місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт відносно 42-річного місцевого жителя, який вчинив розпусні дії відносно своєї доньки.
Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений, знаходячись у палаті Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні, де його малолітня 3-річна донька перебувала на стаціонарному лікуванні, вчинив у відношенні неї розпусні дії, спрямовані на задоволення власної статевої пристрасті.
Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи - члена сім’ї).
Санкцією вказаної статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
 
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Автор: Херсонська місцева прокуратура
кількість переглядів: 291