30.11.2021

Заволодіння коштами, призначеними на ліквідацію підтоплення ґрунтовими водами дворів, – на Херсонщині судитимуть директора товариства

     

Каховською окружною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю за фактом заволодіння бюджетними коштами в сумі 86 тис. грн шляхом службового підроблення (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
 
Досудовим розслідуванням установлено, що у липні 2020 року обвинувачений відповідно до договору виконував будівельні роботи з ліквідації підтоплення ґрунтовими водами дворів у смт Велика Лепетиха. Не виконавши у повному обсязі взятих зобов’язань, зловмисник вніс недостовірні відомості до актів виконаних робіт, заволодівши у такий спосіб бюджетними коштами на вищевказану суму.
 
Наразі розслідування у кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт скеровано до Великолепетиського районного суду для розгляду по суті.
 
За вчинене фігуранту загрожує позбавлення волі строком до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
 
 
 

Автор: Каховська окружна прокуратура
кількість переглядів: 379