Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
13.05.2022

У Херсоні окупанти вбили ув’язненого в слідчому ізоляторі – розпочато розслідування

             

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у  кримінальному провадженні за фактами порушення законів та звичаїв війни, поєднаних з умисним вбивством  (ч. 2  ст. 438 КК України).
 
За даними слідства, 11 травня 2022 року військовослужбовці рф спільно з начальником херсонської колонії, який підозрюється у держзраді, необґрунтовано застосували вогнепальну зброю до ув’язнених та засуджених, що утримуються в Херсонському слідчому ізоляторі. Як наслідок,  вбито одного з ув’язнених .
 
Крім того, військовослужбовцями рф взято в полон четверо осіб, серед яких виконувач обов’язків начальника слідчого ізолятора та начальник оперативного відділу.
 
Наразі у кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії,спрямовані на швидке,повне і неупереджене дослідження обставин кримінального правопорушення.
 
Правоохоронці вживають всі можливі та належні заходи для документування воєнних злочинів, вчинених представниками збройних сил Російської Федерації.

Автор: Пресслужба Херсонської обласної прокуратури
кількість переглядів: 1391