Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
11.12.2023

Судитимуть жінку, яка займала керівну посаду в окупаційній адміністрації м. Херсона

             

За процесуального керівництва Скадовської окружної та Херсонської обласної прокуратур скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканки селища Зеленівка за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
 
За даними слідства, обвинувачена у серпні 2022 року зайняла посаду «начальника отдела информационной работы и документооборота» у незаконно створеному органі влади - «Управлении труда и социальной политики г. Херсона». А в жовтні 2022 року, коли окупанти реорганізували його в «Управление труда и социальной политики Херсонского городского округа», очолила там «відділ кадрів».
 
На цих посадах жінка виконувала загальне керівництво відділами, відповідала за документацію, займалася підбором персоналу. Організовувала «навчання» і підвищення «кваліфікації» працівників відділу. 
 
Наразі обвинувачена утримується під вартою, де очікуватиме на вирок суду.
 
За вчинене їй загрожує до 10 років увʼязнення  з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю аналогічним строком з конфіскацією майна. 
 
Досудове розслідування здійснювалося УСБ України в Херсонській області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Автор: Скадовська окружна прокуратура
кількість переглядів: 425