01.04.2021

Керівника будівельної організації та інженера технагляду підозрюють у заволодінні понад 400 тисяч гривень при реконструкції дитсадка

            

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом особам у заволодінні бюджетними коштами, що були виділені на реконструкцію дитячого садка.
 
За даними слідства, у листопаді 2018 року між підрядною організацією та облдержадміністрацією укладено договір про проведення робіт за рахунок бюджетних коштів, відповідно до якого товариство з обмеженою відповідальністю зобов’язалось виконати роботи з реконструкції одного із закладів дошкільної освіти в Олешківському районі. У подальшому директор товариства з метою заволодіння бюджетними коштами вніс до актів приймання виконаних будівельних робіт завідомо неправдиві відомості щодо обсягу цих робіт та використаних матеріалів. У свою чергу, інженер з технічного нагляду, підписав та скріпив печаткою зазначені документи, внаслідок чого на рахунок товариства незаконно перераховано кошти в сумі понад 400 тисяч гривень.
 
Як наслідок, керівнику суб’єкта господарювання інкриміновано вчинення службового підроблення і заволодіння бюджетними коштами (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366, КК України), інженеру з технічного нагляду – пособництво у заволодінні бюджетними коштами (ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
 
Наразі цим особам повідомлено про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу.
 
Досудове розслідування триває.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 

Автор: Пресслужба Херсонської обласної прокуратури
кількість переглядів: 438