02.08.2021

До суду спрямовано обвинувальний акт стосовно співробітника поліції, який вчинив хуліганські дії із застосуванням зброї

Херсонською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно співробітника поліції за фактом грубого порушення громадського порядку, вчиненого із застосуванням травматичного пістолету (ч. 4 ст. 296 КК України).

Установлено, що червні п.р. поліцейський, перебуваючи у відпустці на території Херсонської області, керуючи власним транспортним засобом «SKODA ОCTAVIA», на автодорозі в поблизу с. Червоне Поділля Каховського району, порушив Правила дорожнього руху, створивши аварійну ситуацію, що могла призвести до зіткнення з автомобілем «RENAULT», у якому знаходилися малолітні діти.

У результаті між працівником поліції та особами, які знаходилися у салоні автомобіля «RENAULT», стався словесний конфлікт з приводу порушення Правил дорожнього руху, після чого поліцейський, безпричинно з хуліганських спонукань, в присутності інших осіб, у тому числі неповнолітніх та малолітніх дітей, застосувавши травматичний пістолет, вистрілив у водія та пасажира автомобіля «RENAULT», спричинивши їм легкі тілесні ушкодження, які викликали короткочасний розлад здоров’я та порушив нормальну діяльність руху транспорту на дорозі.

У разі визнання судом чоловіка винним йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Автор: Пресслужба Херсонської обласної прокуратури
кількість переглядів: 286