07.10.2021

Прокуратура вимагає повернути громаді землю прибережної захисної смуги р. Дніпро вартістю понад 40 млн грн

           

За позовом Херсонської окружної прокуратури господарським судом відкрито провадження у справі про визнання незаконним та скасування рішення однієї з селищних рад, визнання недійсним договору оренди землі та зобов’язання повернути землю вартістю понад 40 млн грн територіальній громаді.
 
Установлено, що в 2020 році товариство з обмеженою відповідальністю отримало в оренду земельну ділянку площею понад 20 га, розташовану в межах прибережної захисної смуги річки Дніпро без проведення конкурсної процедури, а також набуло у власність розташовані на ній об’єкти нерухомого майна на підставі неіснуючого рішення селищної ради.
 
Ураховуючи виявлені порушення, а також те, що територіальна громада фактично позбавлена права використовувати землю найбільш ефективно і отримувати найвищу плату за користування нею, прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом.
 
Наразі відкрито провадження у справі, судовий розгляд триває.
 
<div style="float:right"><a href="https://t.me/phogovua"><img alt="" src="/userfiles/telegram.png" style="height:30px; width:30px" /></a></div>

Автор: Херсонська окружна прокуратура
кількість переглядів: 123