Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
03.04.2024

Завершено розслідування стосовно окупаційної голови Благодатного на Херсонщині

           

За процесуального керівництва Херсонської обласної та Скадовської окружної прокуратур скеровано до суд обвинувальний акт стосовно жительки регіону за фактом  колабораціонизму (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
 
 
Слідством встановлено, що у травні 2022 року обвинувачена пішла на співпрацю з ворогом та обійняла посаду «виконуючої обов’язки голови» у незаконно створеному органі влади - «Благодатненській сільській раді Скадовського муніципального округу Херсонської області». 
 
Вона організовувала роботу псевдооргану, підбирала та призначала до нього людей. Підтримуючи дії та рішення держави-агресора, її збройних формувань та окупаційної адміністрації організовувала проросійські масові заходи. 
 
Спеціальне досудове розслідування здійснювалося УСБ України в Херсонській області.
 
Їй загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю аналогічним строком з конфіскацією майна. 
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Автор: Скадовська окружна прокуратура
кількість переглядів: 123