Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
15.04.2024

Сприяли російській паспортизації на Херсонщині – судитимуть трьох працівників «міграційної служби»

                 

За процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальні акти стосовно трьох жителів обласного центру за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
 
Слідством встановлено, що влітку 2022 року обвинувачені погодились на співпрацю із ворогом та працевлаштувалися у псевдоправоохоронний орган - «федеральна міграційна служба ГУ МВД Херсонської області».
 
Дві жінки обійняли посади обійняли посади «т.в.о. спеціалістів паспортно-візової служби управління громадської безпеки», ще один чоловік - «провідного спеціаліста-експерта по роботі із співвітчизниками, біженцями та вимушеними переселенцями відділу з питань громадянства».
 
Жінки видавали адресні довідки, перекладали документи громадян України на російську мову для подальшої видачі паспортів країни-агресорки. В обов’язки чоловіка входила координація роботи, реалізація законодавчої політики росії в питаннях, які належать до компетенції відділу, організація профільних конференцій, семінарів.
 
Спеціальне досудове розслідування здійснювалося УСБ України в Херсонській області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Автор: Херсонська окружна прокуратура
кількість переглядів: 241