Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
25.01.2022

Підсумки роботи органів прокуратури Херсонської області по виконанню Закону України «Про доступ до публічної інформації»  за 2021 рік

25.01.2021
 
Підсумки роботи органів прокуратури Херсонської області по виконанню Закону України «Про доступ до публічної інформації»  за 2021 рік
 
Упродовж 2021 року органами Херсонської обласної прокуратури згідно вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» розглянуто 78 запитів на інформацію.
 
За  наслідками їх розгляду на 64 запити надано інформацію, відмовлено у наданні інформації в 6 запитах, надано роз’яснення на 8 запитів. 
 
Скеровано іншим розпорядникам публічної інформації 3 запити.
 
Запитувачі зверталися для отримання інформації поштовим зв’язком (49), та електронною поштою  (29). 
 
Для отримання інформації зверталися фізичні особи (67), громадські організації (3), представники засобів масової інформації (7) та інші юридичні особи (1).
 
Інформація запитувалась з питань досудового розслідування, організаційно-розпорядчої діяльності (про надання статистичної інформації), представництва інтересів громадян та держави в суді, з кадрових та інших питань. 
 
Під час розгляду запитів порядок та строки їх розгляду, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації» не порушено. 
 
Відділ організації прийому громадян,
розгляду звернень та запитів
обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 223