Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
02.05.2023

Підсумки роботи органів прокуратури Херсонської області по виконанню Закону України «Про доступ до публічної інформації» за січень-квітень 2023 року

01.05.2023
Підсумки роботи органів прокуратури Херсонської області по виконанню Закону України «Про доступ до публічної інформації»  за січень-квітень 2023 року
 
Упродовж січня – квітня 2023 року органами Херсонської обласної прокуратури згідно вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» розглянуто 17 запитів на інформацію.
За  наслідками їх розгляду на 12 запитів інформацію надано, відмовлено у наданні інформації у 2 запитах та трьом запитувачам скеровано роз’яснення.
Запитувачі зверталися для отримання інформації електронною поштою.
Для отримання інформації зверталися фізичні особи (12), громадські організації (2), представники засобів масової інформації (3).
Інформація запитувалась з питань досудового розслідування, організаційно-розпорядчої діяльності (про надання статистичної інформації) та кадрових питань.
Під час розгляду запитів порядок та строки їх розгляду, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації» не порушено. 
 
Відділ організації прийому громадян,
розгляду звернень та запитів
обласної прокуратури

кількість переглядів: 170